Продовження призупинення освітнього процесу у дошкільному навчальному закладі до 22 травня 2020 року.

Творимо весняну красу-залишаємося вдома

Продовження призупинення освітнього процесу у дошкільному навчальному закладі до 11 травня 2020 року.

Протягом карантину педагоги займаються самоосвітою. Переглядають вебінари

(дистанційно) на порталах vseosvita.ua.

Опрацьовують статі з фахових видань, педагогів у періодичному друці та

в інтернет сайтах, журнали, методичну літературу.

За період карантину вихователями виготовлені були нові дидактичні посібники з розвитку мовлення та екологічного виховання дітей дошкільного віку. Поновляли картотеки (на дисках) руханки та фізкультхвилинки під музику, картотеку рухливих ігор.

З метою виховання в дітей відповідальності та бажання працювати в  онлайн-групах пропонувалися  для перегляду мультфільми, фізкультхвилинки, руханки,пісні,казки,вірші та інші матеріали.Робота з дітьми проводиться через надсилання завдань до спільної групи в мережі Viber.

Продовжуємо проводити цікаві флешмоби для дітей:

"Приготуй з мамою вдома-поділись з друзями онлайн" та "Приготую подарунок рідненькій моїй"

Виховуємо,навчаємо,розвиваємо-дистанційно!

Про продовження призупинення освітнього процесу у закладі

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 № 239 ,,Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України",протоколу № 9 від 26.03.2020 оперативного засідання комісії з питань техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Корецькій райдержадміністрації з метою запобігання поширення на території Корецького району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID - 19 ,продовжити призупинення освітнього процесу у дошкільному навчальному закладі до 24 квітня 2020 року.

У період карантину проводили віртуальний флешмоб «Готуємося до Великодня», під час якого батьки дошкільнят презентували фото, де їх дітки виготовляли пасхальні поробки, допомагали прикрашати паски та розфарбовували яйця. До Всесвітнього дня землі, з метою виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю, організували проведення спільної трудової діяльності батьків та їхньої малечі «Посади деревце», а до Всесвітнього дня книги - онлайн презентація «Сторінками улюблених казок

Робота  ДНЗ в умовах карантину

До уваги батьків!

Про призупинення освітнього процесу в закладі .

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа Міністерства освіти і науки України від 11 березня 2020 року № 1/9-154, та з урахуваням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 року, протоколу №6 від 12.03.2020 комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  при Корецькій райдержадміністрації з 12 березня по 03 квітня освітній процес у закладі призупинено.

Проведено інформування  працівників закладу щодо заходів профілактики, проявів хвороби та дій у випадку захворювання.

У закладі  проводяться профілактичні та дезінфекційні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу СOVID-19;

Запроваджено гнучкий (дистанційний) режим роботи працівників  дошкільного закладу відповідно до Методичних рекомендацій щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 04 жовтня 2006 року № 359;

Вихователі проводять заняття з дітьми через онлайн-канали та надають рекомендації батькам в телефоному режимі у формі консультацій та порад.В умовах карантину важлива взаємодія вихователів та батьків дітей. Так, рекомендується проводити консультації щодо розпорядку дня, харчування і діяльності вихованців, а також онлайн-заняття. Останні можуть відбуватися в режимі реального часу або ж надсилати як записи.

Дітям дошкільного віку пропонуються ігрові,трудові,та художньо-продуктивні заняття. Робота у групах здійснюється відповідно до індивідуальних планів вихователів дистанційно за такими напрямами:самоосвіта вихователя,робота з батьками та практично-розвивальна діяльність дітей.

Яку діяльність запропонувати дитині дошкільного віку:

Ігрова

Гра завжди бажана для дитини. Вона створює позитивний емоційний настрій, на якому всі психічні процеси протікають активно. Ігрова діяльність сприяє і розвитку в дитини навичок, необхідних для самообслуговування й надання допомоги дорослим. Наприклад, у різних сюжетно-рольових іграх дитина має змогу багаторазово моделювати й закріплювати послідовність прибирання, прання, одягання, прийому їжі, одягання й роздягання (ляльки) тощо.

Трудова

У дошкільників є бажання самостійно діяти з предметами зі «світу дорослих» - мити посуд, накривати на стіл, підмітати тощо. Тож малюкам неодмінно слід давати посильні трудові доручення. Для дітей це спосіб самоствердження, втілення своїх бажань і можливостей.

У старшому дошкільному віці у дітей з'являється почуття відповідальності за свою роботу, а також новий мотив діяльності - зробити для інших. Дитина проявляє ініціативу, у неї з'являється об'єктивна самооцінка. У цей період діти навчаються працювати разом, розподіляти між собою обов'язки, домовлятися, здійснювати дії так, щоб інший міг їх успішно продовжувати. Залучати дітей до побутової праці важливо, бо під час такої діяльності між дитиною і дорослим встановлюються стосунки реальної взаємодопомоги, координації дій, розподілу обов'язків. Зароджуючись у дошкільному віці, ці стосунки розвиваються й надалі.

Художньо-продуктивна

У різних видах художньо-продуктивної діяльності формується незалежність дитини від дорослого, прагнення до пошуку адекватних засобів самовираження. Дошкільники мають змогу втілити свої задуми та реалізувати творчі здібності.

Рекомендації батькам на час карантину

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Кошторис на 2020 рік

Зведення показників спеціального фонду кошторису на 2020