Керує закладом завідувач з 1994 року

Спеціаліст вищої категорії

Стаж педагогічної роботи 41 рік

Загальні відомості про заклад

Великомежиріцький дошкільний навчальний заклад(ясла-садок) заснований 1 серпня 1987 року.

У ДНЗ укомплектовано 3 вікові групи, де виховується 64 дитини віком від 2 до 6 років. До послуг дошкільнят 3 групові кімнати (ігрова, спальня, буфетна та санітарна), музична зала, методичний та медичний кабінети, харчоблок. На території ДНЗ облаштовано три ігрові майданчики.

Працює в закладі 19 осіб

Навчально-виховний процес забезпечує 7 педагогічних працівників:

3 - спеціалісти вищої категорії

4 - спеціалісти.

12 осіб обслуговуючого персоналу

Пріоритетний напрямок роботи ДНЗ - гуманітарний

Науково - методична проблемна тема:

«Формування морально - духовних цінностей особистості в сучасних дошкільнят».

Мета:

Формування різнобічно розвинутої, духовно багатої, оптимістично та патріотично налаштованої особистості.

Зусилля педагогів спрямовані на:

- розвиток, вдосконалення природних нахилів, здібностей і обдарованості дітей;

- організацію особистісно - орієнтованого навчання з урахуванням індивідуальних особливостей дошкільнят;

- створення розвивального середовища для дітей.

Педагогічний колектив Великомежиріцького ДНЗ спрямовує свою діяльність на:

- забезпечення реалізації базової програми виховання і навчання дітей від 2 до 6 років «Дитина»;

- створення належного рівня організації навчально-виховного процесу.

- підвищення рівня професійної майстерності.

Серед педагогів є переможці районних турів Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Вихователь року-2011», «Вихователь року-2017».

На базі нашого закладу

13 грудня 2018 р. відбувся  теоретико - практичний семінар завідувачів      закладів дошкільної освіти району

"Особливості організації діяльності дошкільного навчального закладу в умовах реформування освіти"